V souvislosti s ukončením pořádání dětské rekreace na LDT Energetik v Soběnově budou tyto web. stránky k 30.9. 2021 zrušeny. Více informací.
1.běh

Celodenní výlet a hledání "pacienta nula"

Jako každý rok i letos jsme v pondělí vyrazili na celodenní výlet. Cílem byla rozhledna a koupaliště v Besednici. Počasí nám, až na malou průtrž mračen, která nás zastihla na rozhledně, celkem přálo a ušli jsme přibližně 17 kilometrů. Zvládli to všichni naši táborníci i vedoucí. Večer jsme zakončili diskotékou.
Dnešní den nás od rána provázelo deštivé počasí, a tak jsme dopolední program strávili na ubikacích hraním různých her a odpočinkem po náročném předchozím dni. Odpoledne se už počasí umoudřilo a mohli jsme si tedy zahrát další etapu celotáborové hry. Během této hry jsme hledali tzv. „pacienta nula", který by nás měl dovést k nalezení protilátky na virus, který se snažíme v naší hře vyléčit. Pohyb mezi nakaženými byl obzvlášť obtížný, zvlášť, když se někteří snažili naše výzkumníky chytit a nakazit.

Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula" Celodenní výlet a hledání "pacienta nula"

Kontaktní osoba pro přihlášky:

Vlasta Broučková

SZO OS ECHO ENERGETIKA České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice

370 49

tel.+420387867586

Adresa tábora:

LDT Energetik

Kaplice

382 41

tel.+420380313072

Ukázat na mapě