V souvislosti s ukončením pořádání dětské rekreace na LDT Energetik v Soběnově budou tyto web. stránky k 30.9. 2021 zrušeny. Více informací.
1.běh

Hry a výlet do Kaplice

Včerejší horký den jsme strávili v bazénu a hraním celotáborové hry. Odpoledne jsme si zahráli hru s názvem Umělci. Hra spočívá v tom, že se hráči rozdělí na dvě skupiny. Jedna skupina běhá ve hřišti, hledá obrázky a sošky, které se snaží zapamatovat a následně je popisuje druhé skupině schované za prostěradly. Skupina za prostěradly musí podle popisu modelovat nebo malovat. Večer jsme se v rámci celotáborové hry snažili uzdravit pacienta. Lék na nemoc představovaly lepičky, které jsme lepili na pacientovo tělo.
Dneska dopoledne jsme vyrazili na výlet do Kaplice. Zpáteční cestou nás zastihl lehký deštík. Propršené odpoledne jsme strávili po oddílech, hraním her v táboře a jeho blízkém okolí. Večer proběhla další etapa naší hry, která procvičila naši paměť. V lese jsme hledali různé vzory tangramů a poté je z polystyrenových desek skládali v táboře.

Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice Hry a výlet do Kaplice

Kontaktní osoba pro přihlášky:

Vlasta Broučková

SZO OS ECHO ENERGETIKA České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice

370 49

tel.+420387867586

Adresa tábora:

LDT Energetik

Kaplice

382 41

tel.+420380313072

Ukázat na mapě