V souvislosti s ukončením pořádání dětské rekreace na LDT Energetik v Soběnově budou tyto web. stránky k 30.9. 2021 zrušeny. Více informací.
1.běh

Maškarní bál a Vykul se

Včerejší den se nesl ve znamení masek a maškarního bálu – v CETAHových družinách jsme dostali za úkol si připravit scénku se zadanými slovy a pobavit tak v kostýmech zbytek tábora. Všem družinám se scénka náramně povedla, při každém vystoupení se vždy celý tábor smál, občas dokonce i sami vystupující. Nejvíce se líbilo představení modré družiny, které bylo o babičce, která četla svým vnoučátkům četla pohádku, která se „odehrávala" v popředí.
Dnešní horký den jsme si v lese zahráli bitvu s ponožkovými koulemi a odpoledne nám přijelo VYKUL SE. Děti i vedoucí si vyzkoušeli zahrát různé hry v nafukovacích koulích. Všichni se náramně bavili, ikdyž bylo neskutečné vedro. Poté jsme se všichni zchladili v bazénu.

Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se Maškarní bál a Vykul se

Kontaktní osoba pro přihlášky:

Vlasta Broučková

SZO OS ECHO ENERGETIKA České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice

370 49

tel.+420387867586

Adresa tábora:

LDT Energetik

Kaplice

382 41

tel.+420380313072

Ukázat na mapě