V souvislosti s ukončením pořádání dětské rekreace na LDT Energetik v Soběnově budou tyto web. stránky k 30.9. 2021 zrušeny. Více informací.
1.běh

Nabídka na tábor České tábornické unie

Zdravím

Nabízím alternativu k našemu táboru:

Vážení rodiče, milí kamarádi,

obracíme se na Vás s důležitou prosbou spojenou s naším táborem. Jak jistě víte, tak v posledních letech byl náš tábor vždy plně obsazen a připravovali jsme tak krásné dva týdny pro celých 40 dětí. Bohužel tento rok je zatím počet účastníků pouze ne vysoko nad polovinou kapacity. Na přípravě tábora samozřejmě pilně pracujeme, sháníme kostýmy, malujeme rekvizity, ladíme technické detaily, píšeme program a tábor bude pečlivě připravený jako každý rok. Avšak velmi nás tíží představa, že by se kapacita tábora nenaplnila, protože některé naše promyšlenější hry potřebují větší počet zapálených hráčů a také ve větším kolektivu si děti mohou snáze najít nové kamarády, zkrátka a dobře - tábor plný dětí žije mnohem více.

Chtěli bychom Vás proto poprosit - pokud máte známé, kolegy, kamarády, či rodinné příslušníky, kteří by chtěli pro svou ratolest vybrat nějaký hezký tábor, neváhejte prosím předat kontakt na náš oddíl (oddílový email oddil@tkcassiopeia.cz, oddílový facebook www.facebook.com/T.K.Cassiopeia

a v neposlední řadě táborový plakát, jež naleznete v příloze). Rádi mezi sebou přivítáme nové kamarády a kamarádky, kteří chtějí, stejně jako my, naplno prožít 14 dní v krásné přírodě Novohradských hor. A pokud se jim bude náš tábor líbit, tak je moc rádi uvítáme i jako stálé členy našeho oddílu na výpravách a oddílových schůzkách.

Na závěr si ještě dovolíme připomenout, že na tábor přijímáme děti od završené 2. třídy až do věku 14 let a běžně zajišťujeme i bezlepkové stravování.

S pozdravem

celé vedení T.K. Cassiopeia

Pavel Bouda
Tel. 777 314 460

 

 

Pepa Koupal

Nabídka na tábor České tábornické unie

Kontaktní osoba pro přihlášky:

Vlasta Broučková

SZO OS ECHO ENERGETIKA České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice

370 49

tel.+420387867586

Adresa tábora:

LDT Energetik

Kaplice

382 41

tel.+420380313072

Ukázat na mapě