V souvislosti s ukončením pořádání dětské rekreace na LDT Energetik v Soběnově budou tyto web. stránky k 30.9. 2021 zrušeny. Více informací.
1.běh

Příjezd, seznámení a první hry

Včera nám začal 2. běh. Po seznamení si děti vymyslely názvy oddílů, složily pokřiky a namalovaly vlajku. Některé oddíly si vyzkoušely pod vedením naší zdravušky resuscitaci a zopakovaly si první pomoc. I přes občasnou nepřízeň počasí se děti dostatečně vyřádily venku i uvnitř. Prostřední oddíly vyrazily hned první noc přespat pod stan a na stezku odvahy. Nejstarší oddíly si udělaly táboráčky a upekly buřty. Nejmladší si zahrály každoroční hru zvanou Klondike a pak šly "na kutě". 

Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry Příjezd, seznámení a první hry

Kontaktní osoba pro přihlášky:

Vlasta Broučková

SZO OS ECHO ENERGETIKA České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice

370 49

tel.+420387867586

Adresa tábora:

LDT Energetik

Kaplice

382 41

tel.+420380313072

Ukázat na mapě