V souvislosti s ukončením pořádání dětské rekreace na LDT Energetik v Soběnově budou tyto web. stránky k 30.9. 2021 zrušeny. Více informací.
1.běh

První etapy celotáborové hry

Po víkendu plném stanování a seznamování jsme se pustili do naší celotáborové hry s názvem Země 2059. Děj se odehrává v budoucnosti, kdy došla ropa i voda a na Zemi řádí nebezpečný virus. Naším cílem je se řádně vycvičit a vyrazit do světa nalézt protilátku. Jako první zkoušku jsme včera vyrazili do lesa procvičit si obsazování kót a při této hře i oprášili znalosti našich jihočeských hradů a zámků. Večer jsme si upletli náramky z paracordů. Dnes jsme dopoledne vyrazili na borůvky a nasbírali téměř 30 kg. Naše kuchyně nám z toho hned udělala lívance s borůvkami a tvarohem. Odpoledne jsme využili teplého počasí a vykoupali se. Večer jsme zakončili hrou Hanojská věž. Cílem této hry bylo přesunout věž sestavenou z kulatin z jednoho místa na druhé, aniž by na ležela větší část na malé.

První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry První etapy celotáborové hry

Kontaktní osoba pro přihlášky:

Vlasta Broučková

SZO OS ECHO ENERGETIKA České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice

370 49

tel.+420387867586

Adresa tábora:

LDT Energetik

Kaplice

382 41

tel.+420380313072

Ukázat na mapě